Європейський тиждень цифрової грамотності

Date: 24 березня 2021 о 11:55

v
Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників.

У 2021 році Міністерство цифрової трансформації України об’єднає представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи та проведе масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта.

Ініціативу вже підтримали близько 30 брендів і перелік постійно оновлюється, детальніше на офіційній веб-сторінці проекту. Також є Фейсбук-івент з усіма активностями Мінцифри та партнерів. Інформацію про активності в рамках Європейського тижня цифрової грамотності можна відстежувати в соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.

Мінцифри розробила Open Pack дизайн-матеріалів Європейського тижня цифрової грамотності для друку і використання онлайн, який кожен охочий може використовувати для участі в кампанії.

Детальна програма (доповнюється) подій Європейського тижня цифрової грамотності в Україні 22-28 березня 2021 року.

Під час час офіційного відкриття Європейського тижня цифрової грамотності в Україні заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на місії Мінцифри —  трансформувати життя людей, бізнес, інституції за допомогою цифрових технологій.

«Ми хочемо залучити якомога більше громадян до теми цифрової грамотності — розповісти, що таке цифрова грамотність, що таке цифрові компетенції, як їх отримати, чому це важливо. Протягом тижня в нас планується багато корисних подій, тому закликаємо всіх ставати або учасником, або співорганізатором подій», — заявила Валерія Іонан.

Стратегічний партнер проєкту Дія.Цифрова освіта — Фонд Східна Європа, який реалізує швейцарсько-українську Програму EGAP.