Про запровадження обмежувальних заходів та організація освітнього процесу у НВК під час карантину

Date: 13 квітня 2021 о 09:37, Refreshed 13 квітня 2021 о 09:45

МЕЗЕНІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ – ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Н А К А З

25.03.2021                                       с.Мезенівка             №   35 – ОД/01-02

Про запровадження обмежувальних заходів

та організація освітнього процесу у НВК

під час карантину

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України

№ 1/9-692 від 15 грудня 2020 року «Про запровадження карантинних обмежень», з урахуванням протоколу від 22 березня 2021 року №12 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Сумської області, протоколу від 23 березня 2021 №4 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою вжиття протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, наказу відділу освіти Краснопільської селищної ради від 24.03.2021 № 93-ОД « Про запровадження обмежувальних заходів у НВК»,

НАКАЗУЮ:

1. У період з 29 березня 2021 року до стабілізації ситуації організувати в закладі навчальні заняття для учнів 5-11 класів за допомогою дистанційних технологій.

2.Затвердити заходи щодо організації роботи на період карантину.                          ( Додаток 1).

3. Затвердити план роботи педагогічних працівників закладу щодо засвоєння учнями навчального матеріалу в умовах карантину (Додаток 2).

4. Вчителю інформатики Макаренку В. М. розмістити на сайті закладу інформацію щодо організації роботи для учнів та батьків.

5. Всім працівникам закладу дотримуватись виконання спланованих заходів.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Мезенівського НВК:                                         Віктор МАСЛОВ

Додаток до наказу по НВК

від 25.03.2021 № 35 -ОД/01-02

щодо організації роботи на період  карантину

з 29 березня до стабілізації ситуації 2021 року

№з/п

Захід

Робота щодо засвоєння учнями навчального матеріалу

1.

Проведення навчальних занять за календарними планами педагогічних працівників за допомогою вебсервісів «Zoom»,  Classroom.

2.

Розроблення завдань та презентацій для учнів

Розміщення завдань для учнів в Інтернеті через вебсервіси «Zoom»,  Classroom,

Класні керівники, вчителі