Date: 16 січня 2022 о 17:05

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 4/786-21 «Про організацію та проведення ХV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти», інформуємо, що з 30 березня до 01 квітня 2022 року в м. Київ на базі Науково-дослідного інституту українознавства відбудеться ХV Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.
Детальну інформацію про умови участі в конкурсі (правила проведення конкурсу, приклади конкурсних письмових завдань з українознавства попередніх років, методичні рекомендації щодо виконання та захисту науково-дослідної учнівської роботи на міжнародному конкурсі з українознавства) можна отримати на сайті Науково-дослідного інституту українознавства у розділі «Міжнародний конкурс українознавства для учнів 8-11 класів» https://cutt.ly/vUQEh40.
Додаткову інформацію з організаційних питань – за номерами телефонів: (044) 236 01 02 – Газізова Олена Олександрівна, завідувач відділу освітніх технологій та популяризації українознавства Науково-дослідного інституту українознавства; (044) 481 47 59 – Котусенко Олена Юріївна, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України.
Участь у конкурсі – добровільна, звітування не передбачено.

Сумська область

Краснопільська селищна рада

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

«ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»

вул. Мезенівська б.4,  смт.  Краснопілля Сумська область, 42400,  тел. 7-13-03

E-mail: krascenter_profosvita@ukr.net код ЄДРПОУ 44008496

12.01.2022  №01-13/11                                                      На  № ______ від __________

Керівникам закладів освіти

Про організацію та проведення

ХV   Міжнародного    конкурсу

з українознавства     для   учнів

8-11 класів закладів  загальної

середньої освіти

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 №  4/786-21  «Про  організацію  та  проведення  ХV  Міжнародного  конкурсу з українознавства  для учнів  8-11 класів закладів  загальної середньої освіти», інформуємо,  що  з  30  березня  до  01  квітня  2022  року  в  м.  Київ  на  базі Науково-дослідного інституту українознавства відбудеться ХV  Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів  закладів  загальної середньої освіти.

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі (правила проведення конкурсу,  приклади  конкурсних  письмових  завдань  з  українознавства попередніх  років,  методичні  рекомендації  щодо  виконання  та  захисту науково-дослідної  учнівської  роботи  на  міжнародному  конкурсі  з українознавства)  можна  отримати  на  сайті  Науково-дослідного  інституту українознавства    у розділі «Міжнародний конкурс українознавства для учнів 8-11 класів» https://cutt.ly/vUQEh40.

Додаткову  інформацію  з  організаційних  питань  –  за  номерами телефонів: (044) 236 01 02 – Газізова Олена Олександрівна, завідувач відділу освітніх  технологій  та  популяризації  українознавства  Науково-дослідного інституту  українознавства;  (044)  481  47  59  –  Котусенко  Олена  Юріївна, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України.

Участь у конкурсі – добровільна, звітування не передбачено.

Просимо  довести зазначену інформацію до відома зацікавлених осіб.

Директор                                                                       Раїса ПРИЛЄПА